Про нас
01Ласкаво просимо до MOBILE SERVICE

Про компанію “Mobile Service”

Компанія “Mobile Service” на ринку цифрової техніки вже понад 10 років. За роки роботи ми відремонтували понад 15000 різних пристроїв (телефони, планшети, комп’ютери та ноутбуки). Наші співробітники в найкоротші терміни проведуть діагностику Вашої техніки та озвучать вартість її ремонту. Діагностика пристроїв у нас абсолютно БЕЗКОШТОВНА. Клієнти компанії “Mobile Service” нам довіряють і знають, якщо вони принесли до нас свій пристрій, ми відновимо його та подаруємо друге життя Вашій техніці.

Місцезнаходження компанії “Мобільний Сервіс” є дуже зручним для всіх мешканців м.Черкаси. Ми знаходимося в центрі, в Будинку Торгівлі на першому поверсі, вивіска – “Мобільний Сервіс”. Працюємо ми з понеділка до суботи з 9:00 до 20:00.

Ціни на наші послуги одні з найнижчих у місті, а сервіс та якість ремонту одна з найвищих у місті Черкаси.

Одним із зручних сервісів, для наших клієнтів, є послуга – Скупка техніки. Як це працює: Ви приносите свою техніку, ми її діагностуємо, оцінюємо та пропонуємо Вам ціну. Якщо у Вас є техніка, якою Ви не користуєтеся, або вона зламалася, приносьте її до нас і ми викупимо у Вас її за дорого.

Компанія “Mobile Service” – найкраща компанія з ремонту техніки у Черкасах. Звертайтеся вже сьогодні!

02Ласкаво просимо до MOBILE SERVICE
Чому звертаються саме до нас:
Безкоштовна діагностика
Доступні ціни
Терміновий ремонт
Гарантія на роботи
Великий досвід у ремонті
03MOBILE SERVICE
Наші контакти
Адреса
м.Черкаси, бул. Шевченка 207 (будинок торгівлі, перший поверх)
Графік роботи
Пн - Сб : 09.00-20.00
Телефони
(063)662-22-28
(096)908-48-88