Зламалось?
Не хвилюйся.
Ми це виправимо!
Ремонт цифрової техніки будь-якої складності:
Ремонт телефонів, ремонт планшетів, ремонт комп'ютерів та ремонт ноутбуків та інших пристроїв
Детальніше
02MOBILE SERVICE
Скупка техніки
Компанія "Mobile Service", пропонує своїм клієнтам таку послугу як - КУПІВЛЯ ЦИФРОВОЇ ТЕХНІКИ. Ми купимо у Вас будь-яку техніку та в будь-якому стані, за високою ціною. Якщо у Вас є техніка якої Ви не користуєтеся або вона не в робочому стані, приносьте її нам, ми її оцінимо та запропонуємо Вам хорошу ціну за неї.

Детальніше
03MOBILE SERVICE
Чому звертаються саме до нас:
Безкоштовна діагностика
Доступні ціни
Терміновий ремонт
Гарантія на роботи
Великий досвід у ремонті
04MOBILE SERVICE
Терміновий ремонт техніки
Потрібен терміновий ремонт техніки? Ми з радістю допоможемо Вам!
Просто передзвоніть за цим телефоном і Ваша техніка оживе за лічені хвилини!
(063)662-22-28
05MOBILE SERVICE
Наші контакти
Адреса
м.Черкаси, бул. Шевченка 207 (будинок торгівлі, перший поверх)
Графік роботи
Пн - Сб : 09.00-20.00
Телефони
(063)662-22-28
(096)908-48-88

Сервісний центр «Mobile Service» виконає ремонт цифрової та комп’ютерної техніки у м.Черкаси, будь-якої складності. Всі роботи з ремонту виконуються максимально оперативно та за низькою ціною для наших клієнтів. За роки робіт ми відремонтували понад 12 000 різних пристроїв. Ми постійно стежимо за тенденціями ринку та оновлюємо наше обладнання, а фахівці постійно навчаються нових технологій.

Найкращі відгуки для нас, це Ваша робоча техніка після нашого ремонту, яка служитиме Вам вірою та правдою довгі роки. Ремонт техніки у Черкасах у нас займає від 1 до 3 днів, все залежить від типу та ступеня поломки.

Також, якщо Вам потрібний терміновий ремонт техніки в Черкасах – ми з радістю допоможемо Вам у цьому. Цією послугою вже скористалося понад 4000 клієнтів. Усі роботи з ремонту здійснюються справжніми професіоналами своєї справи, акуратно, оперативно, точно та з гарантією!

Зламалася техніка? Не хвилюйся. Ми виправимо! Тел: (063) 662 22 28. Адреса: м.Черкаси, Будинок Торгівлі, 1 поверх «Мобільний Сервіс», ми чекаємо на Вас завжди!